Najnovšie recenzie zo sekcie Mikrofóny

Audio-Technica AT2020

Overený zákazník ZVUK.sk Overený zákazník

Pridané: 8. apríla 2021

Zakúpený v ZVUK.sk

Nad moje očakávania. Do domáceho štúdia fantastický.

Neumann TLM 103

Neumann TLM 103

Overený zákazník MUZIKER.sk Stefan

Pridané: 7. apríla 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Je to top mikrofon v tejto cenovej kategórii
  • Ani drahsie nie su lepsie len vyuzitie majú mnohostanejsie
  • Na spev to najlepsie
  • Kvalitne balenie proste Neumann
  • Malé rozmery
  • Uz desaťrocia vedúca znacka
  • Made in Germany
  • Velmi prijemne teplo znejúce vokály spev bez kompromisov

Privýtal by som prachovú prikrývku ako súcast balenia a kvalitny mikrofonní kábel za takú cenu ! Pop filter tiez nie je súcast balenia !

Rode NT1A

Samson XPD2 Headset

Overený zákazník MUZIKER.sk Monika

Pridané: 3. apríla 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Mikrofon pouzivame na life prenosy tanecnych leckii cez zoom v spojeni s hudbou. Funguje perfektne, vyborne sa nosi, vrelo odporucam. Pomer cena vykon - super. Velmi jednoduche pouzivanie.
Stagg SDMP15

Overený zákazník MUZIKER.sk Kubi

Pridané: 29. marca 2021

• Peckovy zvuk
  • Hodil by sa pop-filter
  • V balení hrozne chýba nejaký bežný stojan... treba dokúpiť
Maono AU-A04TR

Maono AU-A04TR

Overený zákazník Techhouse Overený zákazník

Pridané: 29. marca 2021

Zakúpený v Techhouse

kvalitný výrobok

Behringer C-1U

Overený zákazník Techhouse . .

Pridané: 27. marca 2021

(naposledy upravené 27. marca 2021)

Zakúpený v Techhouse

• Mohutný mikrofón z kvalitným zvukom
Hama DM-60

Hama DM-60

Overený zákazník MUZIKER.sk Peter G.

Pridané: 26. marca 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

Na domáce využitie postačuje.

Shure BETA 58A

Shure BETA 58A

Overený zákazník Kytary.sk Jan

Pridané: 24. marca 2021

Zakúpený v Kytary.sk

• Top kvalitka krystal cisty zvuk
Vonyx DM57A

Behringer C-2

Behringer C-2

Overený zákazník BaSys SK, s. r. o. Július

Pridané: 17. marca 2021

Zakúpený v BaSys SK, s. r. o.

Podľa recenzií je Behringer C-2 výborný pár mikrofónov za nízku cenu, a pravdepodobne bude nahradený novším modelom za vyššiu cenu...

Soundking ED 007

Soundking ED 007

Overený zákazník MUZIKER.sk Jakub

Pridané: 15. marca 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Pomer cena a kvalita je super

Hodnotím to ako dobrý mikrofón, dá sa z toho dostať slušný zvuk. Prekvapila ma citlivosť a frekvenčný rozsah, ktorý dokáže ten mikrofón preniesť. Skúšal som ho aj na kontrabas, ale tam som ho nedokázal "učesať" ani equalizéro, aby z toho liezol normálny zvuk. Na kontrabas sa mi osvedčil ED005.

Superlux E205U

Superlux E205U

Overený zákazník MUZIKER.sk Daniel

Pridané: 12. marca 2021

Zakúpený v MUZIKER.sk

Výborný mikrofón. Som veľmi spokojný a milo prekvapený kvalitou nahrávky. Za tie peniaze asi to najlepšie. Odporúčam všetkým, ktorí potrebujú dobrú kvalitu za dobrú cenu.

Hama 186017

Hama 186017

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 11. marca 2021

Zakúpený v MALL.SK

• USB konektor, žiadny problém s inštaláciou
  • ON / OFF na tele mikrofónu
  • Moc ľahký. Pri jeho hrúbke kábla nie je stojan stabilný a stačí pohnúť káblom a prevráti sa. Dá sa riešiť.
  • Veľmi slabý príjem. To je hlavná nevýhoda, prečo produkt neodporúčam - v základnom nastavení je príjem slabý aj pri hovorení s mikrofónom priamo pred ústami. Musel som nainštalovať Peace Equalizer, ktorý umožnil zvýšiť zosilnenie na +30dB, lebo štandardný panel vo Windows, túto možnosť neponúka (lebo USB). Aj napriek tomu treba rozprávať v bezprostrednej blízkosti mikrofónu.
Samson Go Mic

Samson Go Mic

Overený zákazník Kytary.sk Ján

Pridané: 9. marca 2021

Zakúpený v Kytary.sk

• Neporovnateľná kvalita oproti vstavaným mikrofónom (či už vo webkamere a to hoci aj v drahej webkamere, alebo v notebooku a podobne).
  • Keďže zariadenie má v podstate vstavanú zvukovú kartu a audio výstup (3-pinový 3,5mm jack), tak múžete sem priamo zapojiť aj sluchátka. (Pre istotu pripomínam, že nie je to latency free monitoring!)
  • K produktu si možete stiahnuť pomerne jednoduchú ale užitočnú aplikáciu do PC (Samson Sound Deck), vďaka ktorej viete riadiť vstup aj výstup, okrem základných veci ako je citlivosť mikrofónu sú tu funkcie na tlmenie okolitého hluku, elimináciu odozvy, ekvalizér a navyše je dostupná aj výborná funkcia sound focus, ktorá eliminuje okolité zvuky a mikrofón pri zapnutí tejto funkcie sníma fakt len zvuky priamo z úzkeho záberu (vyskúšané, funguje neskutočne dobre, ak sa odkloníte 50cm od osi pred mikrofónom, tak vás mikrofón prakticky vôbec nebude snímať).
  • Produkt som vybral vyslovene kvôli tomu, aby na stole nemuselo byť ďaľsie zbytočné zariadenie (napr. mikrofón na trojnožke a pod.) a teda aby som mikrofón mohol umiestniť na monitor PC (alebo notebooku, televízora, atď.).
  • Masívna kovová konštrukcia, žiadny lacný krehký plast.
  • Ako jedinú nevýhodu produktu vnímam jeho cenu, i keď osobne si myslím, že cena viac-menej zodpovedá kvalite produktu. (Aj keď momentálne v čase koronapandémie sú aj tieto zariadenia drahšie ako inokedy, čiže terajšia cena okolo 65,- eur je trocha viac, ako by musela byť v bežnej dobe).

Kupoval som len kvôli videohovorom (skype, zoom, teams a pod.), keďže kvalita vstavaných mikrofónov webkamier (aj drahých) sú žalostné. Osobne si myslím, že sa viac oplatí kúpiť nejakú slušnú webkameru strednej triedy za max. pár desiatok eur a k nej kúpiť kvalitný externý mikrofón, ako kupovať nejakú abnormálne drahú (>100,- eur) webkameru a používať ju len so svojím nekvalitným vstavaným mikrofónom. Proste ak videohovor je naozaj "hovor", tak kvalita zvuku je aspon tak dolezita, ako kvalita obrazu. (Avšak je treba samozrejme spomenúť, ze tieto bežné videochat aplikácie aj tak zredukujú kvalitu prenosu zvuku, čiže v nich v skutočnosti nevyužijete plný potenciál kvalitného mikrofónu).

Jabra Speak 410 MS

Jabra Speak 410 MS

Overený zákazník Gigastore Stanislav

Pridané: 5. marca 2021

Zakúpený v Gigastore

• vyborna vec k meetingom
Natec NMI-1351

Natec NMI-1351