Shure SM58-LCE

TOP 12 v kategórii Mikrofóny

Shure SM58-LCE

Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 32 012 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 87 582 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma92 % • 774 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant94 % • 101 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaDoplnkové službyZdarma96 % • 1 647 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant4 €299 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma52 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €90 % • 504 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma97 % • 20 917 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantDarčekZdarma100 % • 248 recenziíĎalšie informácie

• Vynikajuci mikrofon

• Vzhľad
    • Kvalitné prevedenie od kvalitnej značky
    • Púzdro v balení

Legenda na vokál od Shure, nesklamala. Pekný vzhľad, veľmi dobrá funkčnosť, veľmi dobre snímanie hlasu pri speve aj hovorenom slove. Produkt som vyberal na základe odporúčania ostatných hudobníkov, a určite budem ešte dokupovať. Dá sa kúpiť vo zvíhodnemom sete spolu so stojanom a káblom, čo je veľké plus a šetrí to peniaze. Chválim kvalitu prenosu, minimum spätnej väzby a konektor v balení.

• , zakúpené v Kytary.sk

Presne, čo som očakával.

Pripojenie
XLR

dynamický mikrofón • vhodný na spev a hovorené slovo • smerová charakteristika kardioida • impedancia 150 Ohm • frekvenčná odozva 50 - 15 000 Hz • integrovaný pop filter • štandardný XLR konektor • anti-shock objímka a úložné puzdro v balení

• Vynikajuci mikrofon

• Vzhľad
    • Kvalitné prevedenie od kvalitnej značky
    • Púzdro v balení

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Nefungovalo to od prvého momentu. Je to továrenská chyba, stáva sa to, ale zatiaľ čakám na spätnú väzbu - tri týždne.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Profesionálny mikrofón pre ľudí, ktorým záleží na kvalite.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Pri troche starostlivosti vydrží dlho pokrčený a môžete si kúpiť náhradný kôš. Použil som výrobok iného výrobcu, ale rýchlo sa zničil.
    • Ak chcete, aby zvuk znel naozaj dobre, musíte ho ekvalizovať. Ak to robím sám, robím to digitálne (=DSP).

Teraz používam rovnaký typ, kúpil som ho ako náhradný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Cieľom bolo odfiltrovať hluk pozadia pomocou tohto mikrofónu. Testovali sme to tak, že sme vysávali dva metre od mikrofónu a zároveň sme do neho hovorili, pričom sme nezaznamenali takmer žiadne rušenie. Okrem toho nepotrebujete na jeho prevádzku nič navyše, len zvukovú kartu s prívodom.

• , zakúpené v Kytary.sk

Presne, čo som očakával.

• Čistý, prirodzený zvuk

Vyskúšali sme to a znie to veľmi dobre

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Všetky jeho parametre sú totožné s parametrami uvedenými v jeho opise.
      • Nie.

Toto je dobrý mikrofón.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Kúpil som si ho na odporúčanie iných a som s ním spokojný.