Golden Age Project FC 4 MC

Golden Age Project FC 4 MC FC 4 MC je kvalitný univerzálny malomembránový kondenzátorový mikrofón za nesmierne ústretovú cenu - s 3 vymeniteľnými kapsuľami Je ideálny pre...
129 €
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z MelodyShop

Na sklade • 1 variantDarček97 % • 20 917 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Typ snímania
kondenzátorové

• Cena vs. kvalita
    • Bezkonkurenčný mikrofón s tromi vložkami
    • materiálovo slabší úchyt pre mikrofón

Bezkonkurenčný mikrofón s tromi vložkami. Guľa, kardióda, hyperkardióda. Perfektné vyhotovenie. Zvukovo dosahuje kvality podstatne drahších mikrofónov známejších značiek. Skúšal som ním nahrávať dialógy upevneným na boom pole, ale i hi-hatku pri nahrávaní bicích. Hneď som si kúpil ešte jeden kus. Nahrával som stereo rucha na rockovom koncerte. Výborný výsledok. Odporúčam.

• , zakúpené v MelodyShop

• Veľmi priaznivá cena vzhľadom na kvalitu mikrofónu.
    • Vzhľadom na cenu nie je vhodné hľadať akékoľvek "nevýhody" :-)

Tri mikrofónne vložky ho robia univerzálnym. Kúpil som ho na "pokus" len podľa recenzií na webe. Som veľmi prekvapený zvukovou čistotou a farbou signálu. Určite si zaobstarám ešte jeden kus.

Typ snímania
kondenzátorové

Golden Age Project FC 4 MC

Je ideálny pre všetky bežné štúdiové aplikácie aj pre live. Dokáže perfektne zachytiť zvuk vašej gitary, klavíra, bicích, akustických nástrojov aj bohatosť zvuku gitarového aparátu.

Mikrofón FC4 obsahuje high pass filter a pad prepínač - čo ho robí vhodným i pre nahrávanie veľmi hlasných zvukových zdrojov.

Každé štúdio a každý hudobník by mali mať niekoľko mikrofónov FC4. Malomembránový kondenzátor s kardioidnou charakteristikou je jedným z najzákladnejších mikrofónov pre nahrávanie. FC4 je skvele znejúci a veľmi univerzálny mikrofón - nedajte sa miasť jeho nízkou cenou! S FC4 MC máte 3 mikrofóny v jednom.

Popis a špecifikácia produktu • Kondenzátor• Kardioida, guľa, hyperkardioida• Kapsula 20mm, 3um, zlato• FET preamp• 48V • A trieda, vintage zapojenie• Bez trafa na výstupe 250 Ohm• Odporúčaná záťaž 1 kOhm• 20 Hz - 20 kHz• Citlivosť 14,5 mV• Šumové číslo max 17dB• Max SPL 140 dB• Rozmer 22 x 155 mm• Pad 10 dB• HP

Na sklade • 1 variantZdarma94 % • 516 recenziíĎalšie informácie

• Cena vs. kvalita
    • Bezkonkurenčný mikrofón s tromi vložkami
    • materiálovo slabší úchyt pre mikrofón

• , zakúpené v MelodyShop

• Veľmi priaznivá cena vzhľadom na kvalitu mikrofónu.
    • Vzhľadom na cenu nie je vhodné hľadať akékoľvek "nevýhody" :-)