Auna MIC-900B-LED

USB
Typ snímania
kondenzátorové

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Zatiaľ sme mikrofón iba testovali (hovorené slovo, spev) a má ozaj výborný zvuk. Budeme ho používať pre firemné videá. Nečakal som, že to bude taký rozdiel oproti predchádzajúcim mikrofónom (napr. z web kamery, hoci kvalitnej, mikrofón mala slabý). Toto je iná trieda. Nahráva celkom slušne aj na vzdialenosť 3-4 metre.
    • Zatiaľ žiadne.

Odporúčam tento mikrofón. Počas krátkeho testu nás presvedčil. Najviac nás potešil dosť kvalitný a hlasný zvuk nahratý aj na vzdialenosť niekoľkých metrov. Za tú sumu si myslíme, že veľmi dobrá voľba.

Model
štúdiový
Pripojenie
USB
Typ snímania
kondenzátorové

auna MIC-900B-LED je kondenzátorový mikrofón priamo koncipovaný na požiadavky digitálneho použitia. Práve z toho dôvodu ponúka aj pripojenie prostredníctvom USB kábla priamo k počítaču a podporuje okamžitý Plug & Play.

Mikrofón sa špecializuje na rečnícke a spevácke podujatia vzorkovacou frekvenciou 16bit/48kHz s vyváženou obličkovou charakteristikou, nahrávaním vokálov v najlepšej kvalite, čím vytvára perfektný východiskový materiál na ďalšie spracovanie pri masteringu.

Priložený mikrofónový pavúk vďaka nylónovému poťahu redukuje akustické vibrácie a rušivé zvuky, ktoré sa môžu produkovať na konštrukcii. Vďaka 5/8" závitu možno pavúk bez námahy namontovať na bežné statívy. Adaptér 3/8" na 5/8" garantuje univerzálne použitie pavúka s ďalšími veľkosťami závitu.

Oceľový kôš so 16mm elektretovou kapsulou a kovová kostra garantujú mimoriadne dlhú životnosť a výbornu kvalitu nahrávania. Mikrofón možno použiť aj na mobilných podujatiach. Zabudovaná prevádzková LED osvetľuje kôš modrou farbou.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v MUZIKER.sk